1160. Fényképkeret
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Oláh Lajos mesterjegy, keret fa hátlappal és kitámasztóval, üveg nélkül
Btto.: 689 g; 32,5*26,5 cm