244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fényképkeret

1160. Fényképkeret

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Oláh Lajos mesterjegy, keret fa hátlappal és kitámasztóval, üveg nélkül

Btto.: 689 g; 32,5*26,5 cm