244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1187. Asztalközép

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FR" mesterjegy, négy golyó lábon álló, kecses, hullámbordás talpazat, vésett, koronás "MM" monogrammal, hullámos, színezett üveg tállal, fém leszorítógyűrűvel

Ntto.: 338 g; 30,5*27 cm