244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szenteltvíztartó - Veronika kendője

1069. Szenteltvíztartó - Veronika kendője

Tata, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve a hátoldalon: "T", restaurált

h: 22,5 cm