244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza

1008. Váza

Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, perzsa dekorral, talpán domború körpecséttel jelzett

m: 17,3 cm