244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Likőrös palack dugóval és pohár

945. Likőrös palack dugóval és pohár

osztrák, 19. sz. első fele, aranyozott tejüveg, aranyozás kopott

palack: 9,5 cm; pohár: 4,5 cm