244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karperec

1279. Karperec

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, mesterjegy nélkül, merev karika, körben vésett, virágos díszítéssel, kis sérülésekkel

9,2 g