244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Úti paténa

1118. Úti paténa

Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes galvánaranyozott ezüst, Bittner János mesterjegy, zsanérral nyitódó fedlap domborított Krisztus fej ábrázolással

147,6 g; d: 12 cm