244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Serleg

1124. Serleg

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KM" ismeretlen mesterjegy, öntött, domborított, poncolt, virágos díszítéssel

420 g; m: 26,5 cm