244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1337. Szoliter gyűrű

1930 körül, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 14 k fehérarany, elkopott mesterjegy, 1 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,35 ct (R1, W, VSI2), repasse vésésű vállakkal, kis hibával

2 g