1172. Golyólábú pohár
német (?), 13 latos antik ezüst, alsó rész tűzaranyozva, ananász test mintázat, felső rész hengeres palástja belül galvánaranyozva, vésett képmezőkkel, összeállított tárgy
224 g; m: 16,2 cm
alsó rész ismeretlen jelzettel