244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Golyólábú pohár

1172. Golyólábú pohár

német (?), 13 latos antik ezüst, alsó rész tűzaranyozva, ananász test mintázat, felső rész hengeres palástja belül galvánaranyozva, vésett képmezőkkel, összeállított tárgy

224 g; m: 16,2 cm

alsó rész ismeretlen jelzettel