244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Óra

931. Óra

Párizs, 1800 körül, aranyozott bronz tok, zománcozott számlap, Champion felirattal, jelezve az óraszerkezetben: "Williamme Blakey N414 Paris"

16*11,5 cm