244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1318. Karkötő

20. sz., 2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k ródiumozott fehérarany, áttört középdíszben karmos foglalatban 7 db briliáns cca. 0,5 ct (M1-M2, W-TCr, VS-SI2), 6 db achtkant gyémánt és 172 db régi csiszolású gyémánt, kis sérüléssel, 2 db kő hiánnyal, nyelv

30,9 g