244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Dobozka

1177. Dobozka

osztrák vagy francia (?), 19. sz. közepe, antik ezüst szerelék, teljes külsején fekete lakk felület, ezüst intarziás háló és pepita minta, sérült

Btto.: 140 g; 3,7*8,5*6,2 cm