1236. Pudrié
angol, 20. sz. közepe, 925 ezrelékes ezüst doboz, "GS" mesterjegy, tetején és oldalán türkizkék gilosált zománc felülettel, plasztikus foxi dísz markazit kövekkel, belső részén tükörlap és fém betét, apró markazitok hiányoznak
Btto.: 65,4 g; 4,5*4,5*1,3 cm