244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Pudrié

1236. Pudrié

angol, 20. sz. közepe, 925 ezrelékes ezüst doboz, "GS" mesterjegy, tetején és oldalán türkizkék gilosált zománc felülettel, plasztikus foxi dísz markazit kövekkel, belső részén tükörlap és fém betét, apró markazitok hiányoznak

Btto.: 65,4 g; 4,5*4,5*1,3 cm