247. Online varia aukció
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
Weith László
Erdélyi táj
Licitáljon online
1. tétel
Patkó Károly
Felsőbányai táj lovasszekérrel, 1928
2. tétel
Vadász Endre
Folyóparti táj vízhordóval
3. tétel
Hincz Gyula
Ülő akt
4. tétel
Hincz Gyula
Mátyás és Beatrix
5. tétel
Bosznay István
Vízparti részlet
6. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Domboldal
7. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Őszi domboldal
8. tétel
Litkey Antal
Vízpart, 1943
9. tétel
Gadányi Jenő
Egy férfi indul át a hídon
10. tétel
Nagy Ernő
Csónakok, 1907
11. tétel
Megyer Meyer Antal
Napraforgós önarckép
12. tétel
Frank Frigyes
Pécsi utcarészlet, 1972
13. tétel
Frank Frigyes
Pécsi utcarészlet II., 1972
14. tétel
Moldovai Krajna János
Felhős táj, 1917
15. tétel
Neogrády Antal
Tanya
16. tétel
Gáborjáni Szabó Kálmán
Női fej, 1943
17. tétel
Sikuta Gusztáv
"Nagymarosi táj"
18. tétel
Móricz Margit
Napraforgós csendélet
19. tétel
Dezső József
Naplemente
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS