279. Varia aukció
[801-820]
[821-840]
[841-860]
861-880
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1067]
Magyar festő, 20. sz. közepe
Balkonon
861. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Bubifrizurás lány
862. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kalapos portré
863. tétel
Bálint Rezső
Virágárus kordé, 1906 körül
864. tétel
Csernó Judit
Szobabelső virágzó aranyesővel
865. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Pihenő dán dog
866. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Konyhai csendélet
867. tétel
Kemény Béla
Csendélet mézeskalácshuszárral, 1930
868. tétel
Edvi - Illés Jenő, Aradi
Csendélet könyvekkel
869. tétel
Novák Erzsébet
Csendélet rézkannával
870. tétel
Madarász Adaline, Katona Béláné
Zöldséges csendélet, 1911
871. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kisvárosi utcarészlet
872. tétel
Mészáros Jenő
Esti beszélgetők
873. tétel
Romek Árpád
Zöld ház
874. tétel
Berend Ilona
Városrészlet
875. tétel
Döbrentey Gábor
Városrészlet
876. tétel
Hevesi Margit, Ehrenhaftné
Napfényes főutca
877. tétel
Galimberti Lanow Mária
Templomdomb részlet
878. tétel
Lázár Mária
Kúria kertje
879. tétel
Déry Béla
Hollandi falucska hóban
880. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
861-880
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1067]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS