279. Varia aukció > Nürnbergi városrészlet, 1920-as évek

279. Varia aukció [ARCHÍV]

927. Hacker Mária, Turán Gézáné (Kecskemét, 1886 - ?)

Nürnbergi városrészlet, 1920-as évek

olaj, vászon

64*32 cm

j.j.l.: Turán M., BÁV 98/175.