814. Cseney Vuchetitch László (1905 - 1983)
Halmi Bódog őnagysága portréja, 1928 körül
olaj, vászon
75,5*62 cm
j.j.l.: töredékes, Kiállítva: Nemzeti Szalon LXVII. Csoportkiállítás, Budapest, 1929. december (kat. 15. Halmi Bódog őnagysága portr. Mgt.), keret nélkül, sérült