279. Varia aukció > Ebédlőasztal

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1037. Ebédlőasztal

76,5*98*76 cm

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon mahagóni borítással, bükkfa lábakon, kihúzható vendéglapokkal, kis sérüléssel