279. Varia aukció > Napraforgós csendélet

279. Varia aukció [ARCHÍV]

916. Buczkó G. jelzéssel, 20. sz. közepe

Napraforgós csendélet

olaj, vászon

59,5*60 cm

j.j.l.: Buczkó G.