279. Varia aukció > Városrészlet tavasszal

279. Varia aukció [ARCHÍV]

890. Gaál R. jelzéssel, 20. sz. első fele

Városrészlet tavasszal

olaj, farost

41*58 cm

j.b.l.: Gaál R.