279. Varia aukció > Kútnál, 1915

279. Varia aukció [ARCHÍV]

848. Zord Arnold (Budapest, 1887 - ?)

Kútnál, 1915

olaj, karton

34*54 cm

j.j.l.: A. Zord 1915