279. Varia aukció > Férfi portré, 1974

279. Varia aukció [ARCHÍV]

904. Bakányi Gyula (Cegléd, 1955 - )

Férfi portré, 1974

olaj, vászon

96*60 cm

j.j.l.: Bakányi 74, keret nélkül