279. Varia aukció > Szobabelső virágzó aranyesővel

279. Varia aukció [ARCHÍV]

865. Csernó Judit (Budapest, 1925 - 2000)

Szobabelső virágzó aranyesővel

olaj, vászon

50,5*40 cm

j.b.l.: Csernó