279. Varia aukció > Főkötős hölgy portréja

279. Varia aukció [ARCHÍV]

803. Osztrák festő, 19. sz. első fele

Főkötős hölgy portréja

olaj, vászon

62*49 cm

j.n. Proveniencia: Kékedi Árpád gyűjteményéből aranyozott ökörszemes keretben