279. Varia aukció > Női fej, 1943

279. Varia aukció [ARCHÍV]

975. Gáborjáni Szabó Kálmán (Debrecen, 1897 - Budapest, 1955)

Női fej, 1943

akvarell, papír

310*260 mm

j.j.l.: G. Szabó K. 1943