279. Varia aukció > Szalonasztal

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1041. Szalonasztal

79*122*64 cm

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon cseresznye - és topolyafa borítással, egy fiókkal, esztergált lábösszekötővel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel