279. Varia aukció > Zöldséges csendélet, 1911

279. Varia aukció [ARCHÍV]

871. Madarász Adaline, Katona Béláné (Pest, 1871 - Budapest, 1962)

Zöldséges csendélet, 1911

olaj, karton

48*63 cm

j.j.l.: A. de Katona Madarász Paris 1911