279. Varia aukció > Nagymarosi éj

279. Varia aukció [ARCHÍV]

961. Gál István (Budapest, 1906 - Budapest, 1953)

Nagymarosi éj

olaj, vászon

82*120 cm

j.n. keret nélkül