279. Varia aukció > Napraforgók, 1922

279. Varia aukció [ARCHÍV]

894. Magyar festő

Napraforgók, 1922

olaj, vászon kartonra ragasztva

51*55 cm

j.b.l.: olvashatatlan 1922, keret nélkül, sérült