279. Varia aukció > Templom látképe, 1910-es évek

279. Varia aukció [ARCHÍV]

839. Kallós Árpád (Kunszentmárton, 1882 - ?)

Templom látképe, 1910-es évek

olaj, vászon

74,5*50 cm

j.j.l.: Kallós, Szerepelt: Saphier-Aukció, 1998, kat. 8.