839. Kallós Árpád (Kunszentmárton, 1882 - ?)
Templom látképe, 1910-es évek
olaj, vászon
74,5*50 cm
j.j.l.: Kallós, Szerepelt: Saphier-Aukció, 1998, kat. 8.