279. Varia aukció > Egyajtós szekrénypár

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1039. Egyajtós szekrénypár

160*100*50 cm

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, rátét díszítéssel, alul 1-1 fiókkal, sérült