279. Varia aukció > Pihenők

279. Varia aukció [ARCHÍV]

924. Magyar festő, 20. sz. eleje

Pihenők

olaj, karton

70*50 cm

j.n. ho.: Fekvő akt, j.f.: Dabóczy Karlovszky osztály, keret nélkül