279. Varia aukció > Virágcsendélet

279. Varia aukció [ARCHÍV]

964. Galimberti Lanow Mária (Jindrichuv Hradec, 1880 - Litomerice, 1951)

Virágcsendélet

olaj, vászon

62*48 cm

j.j.l.: Galimbertiová-Provázková