279. Varia aukció > Virágárus kordé, 1906 körül

279. Varia aukció [ARCHÍV]

864. Bálint Rezső (Budapest, 1885 - Budapest, 1945)

Virágárus kordé, 1906 körül

olaj, karton

42*34 cm

j.j.l.: Bálint R.