279. Varia aukció > Menyecske népviseletben, 1930-as évek

279. Varia aukció [ARCHÍV]

906. Szadai Lajos (Budapest, 1902 - 1961)

Menyecske népviseletben, 1930-as évek

olaj, vászon

68,5*52 cm