279. Varia aukció > Támlás szék, 2 db

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1066. Támlás szék, 2 db

96*44*44 cm

magyar, 20. sz. eleje, tömör cseresznyefa, intarziás és fekete lakkfestett líra alakú háttámla dísszel, sérült