279. Varia aukció > Egyajtós ruhásszekrény

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1023. Egyajtós ruhásszekrény

167*113*52 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, polcos, sérült