279. Varia aukció > Mediterrán város

279. Varia aukció [ARCHÍV]

842. Stetten, Norb. jelzéssel, 20. sz. eleje

Mediterrán város

olaj, fa

73*59 cm

j.b.l.: Norb. Stetten