279. Varia aukció > Írószekreter

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1027. Írószekreter

183*127*73,5 cm

osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, kétfelé nyíló ajtaja mögött 9 db fiók és egy ajtós rész, írólapján zöld filc borítással, fiókokkal, rekeszekkel, alsó részen 3 fiókkal, sárgaréz veretekkel, pótolt és eredeti zárszerkezettel, sérül