279. Varia aukció > Virágcsendélet mimózával, 1960

279. Varia aukció [ARCHÍV]

829. Farkas Gy. jelzéssel

Virágcsendélet mimózával, 1960

olaj, vászon

49*48 cm

j.b.l.: Farkas Gy. 960