279. Varia aukció > Íriszek, 1929

279. Varia aukció [ARCHÍV]

908. Szegetzky jelzéssel

Íriszek, 1929

olaj, vászon

100*60 cm

j.j.l.: Szegetzky 929, keret nélkül