279. Varia aukció > Kompozíció

279. Varia aukció [ARCHÍV]

962. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

Kompozíció

olaj, vászon

81*110 cm

j.h.o.: a vakrámán: Freytag, keret nélkül