279. Varia aukció > Mátyás apostol (hátoldalán őrangyal)

279. Varia aukció [ARCHÍV]

807. Osztrák festő, 18. sz. vége

Mátyás apostol (hátoldalán őrangyal)

olaj, vászon

32*26 cm