279. Varia aukció > Úti evőeszköztartó doboz

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1067. Úti evőeszköztartó doboz

30*22,5*25 cm

angol, 19. sz. vége, belső tartó rész hiányzik, kis sérüléssel