279. Varia aukció > Tanyasi udvar, 1920

279. Varia aukció [ARCHÍV]

832. Kóbor Henrik (Budapest, 1885 - ?)

Tanyasi udvar, 1920

olaj, vászon

45*59,5 cm

j.b.l.: Kóbor G. Henrik 1920