279. Varia aukció > Sebzett madár

279. Varia aukció [ARCHÍV]

971. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

Sebzett madár

olaj, vászon

100*70 cm

j.b.f.: Freytag, keret nélkül