888. Hacker Mária, Turán Gézáné (Kecskemét, 1886 - ?)
Nürnbergi részlet, 1924
olaj, karton
48*53,5 cm
j.b.l.: Turán M, j.l.: Nürnberg 1924, Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 58. kép