279. Varia aukció > Nürnbergi részlet, 1924

279. Varia aukció [ARCHÍV]

888. Hacker Mária, Turán Gézáné (Kecskemét, 1886 - ?)

Nürnbergi részlet, 1924

olaj, karton

48*53,5 cm

j.b.l.: Turán M, j.l.: Nürnberg 1924, Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 58. kép