279. Varia aukció > Gyöngyvirágok kék vázában

279. Varia aukció [ARCHÍV]

947. Szabados jelzéssel, 20. sz. első fele

Gyöngyvirágok kék vázában

olaj, karton

49,5*48 cm

j.b.l.: Szabados